Zach Winters

Support: Runforrest

02

sierpień

Zach Winters

Amerykański indie-folkowy muzyk Zach Winters przyjeżdża do Polski. Tworząc inspiruje się poezją Roberta Frosta i Tagore’a. Jego kompozycje pozostają w głowie na długo, a utwory takie jak Love My Woman i If the Sun is Shining przywołują wspomnienie słonecznego lata.

W ostatnich latach, Zach Winters koncertował przez Stany Zjednoczone, Kanadę, Australię i Nową Zelandię, migrując muzycznie wraz ze swoją rodziną, grając wspólnie z muzykami takimi jak: Josh Garrels, Johnnyswim, Holly Arrowsmith, A Boy & His Kite, Tow’rs, Will Reagan, Aaron Strumpel. Miał zaszczyt występować dla syryjskich uchodźców, pracujących samotnych matek, sierot w Meksyku oraz dla swych przyjaciół, sąsiadów i rodziny.

Urodzony na Wielkiej Równinie w USA, Zach Winters obecnie wraz ze swoją rodziną mieszka i pracuje nad nowym albumem w południowym Meksyku.

Support: Runforrest

Grzegorz Wardęga, to młody piosenkarz i autor tekstów z Krakowa kryjący się pod pseudonimem runforrest. W listopadzie 2017 roku, ukazała się jego pierwsza epka, która zebrała bardzo dobre recenzje i pozwoliła zagrać kilkadziesiąt, zawsze czarujących koncertów. Spokojne brzmienia gitary, bardzo melodyjne utwory wypełnione dojrzałym i niezwykle intrygującym wokalem tulą, czarują i sprawiają, że zaczynamy lżej oddychać.

Runforrest swoją przygodę z muzyką ropoczął występem na festiwalu Enea Spring Break 2017, od tego czasu zdążył zagrać kilkanaście koncertów, m.in w ramach OFF Sceny Festiwalu Netia OFF Camera, Opole Songwriters Festival, Songwriter Łódź Festiwal, House Gig Pogonka, Czad Festiwal, Fama Festiwal, Sofar Sounds Warszawa i Sofar Sounds Kraków. Występował także między innymi przed Kortezem, Public Service Broadcasting (UK) i Mani Orrason (IS).

Grzegorz Wardęga to młody piosenkarz i autor tekstów z Krakowa kryjący się pod pseudonimem RUNFORREST. W listopadzie 2017 roku, ukazała się jego pierwsza epka, która zebrała bardzo dobre recenzje i pozwoliła zagrać kilkadziesiąt, zawsze czarujących koncertów. Spokojne brzmienia gitary, bardzo melodyjne utwory wypełnione dojrzałym i niezwykle intrygującym wokalem tulą, czarują i sprawiają, że zaczynamy lżej oddychać.

Stowarzyszenie Tchnienia / Współorganizator Koncertu

Zdjęcia

fot. Jacek Sadowski

Klipy

montaż: Piotr Miłkowski
dźwięk: Piotr Michnikiewicz

Przygotowania
do koncertu

Sometimes I Wonder

If The Sun

Love My Woman

Ain't No Grave