Alicja Janosz z zespołem

25

styczeń

Alicja Janosz z zespołem

Wramach Festiwalu Bożego Narodzenia zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Alicji Janosz wraz zespołem. Koncert odbędzie się w czwartek 29 grudnia o godz. 19:00 w 
Bazylice OO. Dominikanów w Lublinie.

Ideą Koncertu Świątecznego jest radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w pięknym otoczeniu lubelskich kościołów. Koncerty okraszone urokliwym światłem, nietypowymi instrumentami, a przede wszystkim plejadą gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, już od kilku lat przenoszą nam wyjątkowy wymiar świętowania. Do tej pory na lubelskiej scenie świątecznej gościliśmy takich artystów jak: Ewa Bem, Ania Rusowicz w duecie z Markiem Piekarczykiem, Adam Stachowiak czy Zespół Trebunie-Tutki. W tym roku mamy okazję zaprosić Państwa na koncert Alicji Janosz z zespołem.

W tym roku mieszkańcy Lublina oraz ich goście maja szanse uczestniczyć w koncercie w wykonaniu Alicji Janosz wraz zespołem znakomitych muzyków, który odbędzie się w Bazylice Ojców Dominikanów. Koncert będzie wspaniała okazja aby poczuć niepowtarzalny i magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniałe opracowania tradycyjnych kolęd i pastorałek oraz specjalnie przygotowane na te okazje aranżacje idealnie wpiszą się w atmosferę Festiwalu Bożego Narodzenia. W świąteczno-noworocznym repertuarze artystki znajda się również największe światowe przeboje jak również autorskie utwory skomponowane specjalnie na świąteczny album artystki.