Zwiedzanie z przewodnikiem

Sprawdź najbliższe terminy

Bazylika i klasztor Dominikanów zajmują ważne miejsca na mapie atrakcji turystycznych Lublina. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi możliwościami poznania tego wyjątkowego miejsca.

Bazylika jest dostępna dla zwiedzających we wszystkie dni tygodnia (czyli w godzinach 8:30-12:00 oraz 13:00-17:30 - pn-sb oraz 13:00-16:00 - nd), poza godzinami, kiedy odbywają się nabożeństwa. Zwiedzać można w grupie, z przewodnikiem, ale także indywidualnie.

Zapraszamy do zwiedzania naszej Bazyliki z przewodnikiem, który pomoże lepiej poznać historię i najcenniejsze zabytki tego miejsca. W każdą sobotę o godzinie 10:00 organizujemy otwarte i bezpłatne grupowe zwiedzanie, które trwa około dwie godziny.

Ponadto oferujemy pomoc w zorganizowaniu zwiedzania z przewodnikiem dla ciebie lub twojej grupy w preferowanym terminie. W tym celu prosimy o wiadomość na podany niżej adres.

Ze względu na zagrożenie wirusem Covid-19 bardzo prosimy o zachowanie szczególniej ostrożności. Korzystanie z audio-przewodników oraz info-kiosków, a także zwiedzanie z przewodnikiem w każdą sobotę o godzinie 10:00 - zostały zawieszone do odwołania.

Kontakt